Szkolenia Alerta

Szkolenia na terenie całej Polski.
Konkurencyjne ceny.
Kompleksowa obsługa.

Kurs i egzamin na uprawnienia SEP G2


Sprawdź ofertę lub skontaktuj się z nami

Podnoszenie kompetencji oraz uzyskanie cenionych na rynku pracy kwalifikacji to szansa na znaczne zwiększenie swoich zarobków oraz stabilne zatrudnienie. Alerta od prawie 10 lat zajmuje się organizacją szkoleń i kursów zawodowych na terenie całej polski.

Jakie czynności zawodowe mogą być wykonywane z uprawnieniami typu SEP G2?

Oferowany przez nas kurs i egzamin na uprawnienia typu SEP G2, upoważnia do wykonywania prac przy urządzeniach, instalacjach i sieciach ciepłowniczych. Szkolenie kończy się egzaminem przed Energetyczną Komisją Egzaminacyjną. Uprawnienia ważne są przez 5 lat, po czym powinny zostać odnowione.

Uprawnienia SEP G2 umożliwiają wykonywanie prac w zakresie eksploatacji urządzeń wytwarzających, przetwarzających i zużywających ciepło. Osoby posiadające w/w uprawnienia mogą zajmować się eksploatacją m.in.: kotłów parowych i wodnych (powyżej 50 kW) oraz wzwyż z wykorzystaniem urządzeń pomocniczych; instalacji i sieci ciepłownicze z urządzeniami pomocniczymi (przesył ciepła powyżej 50 kW); turbin parowych oraz wodnych; urządzeń odbierających parę i gorącą wodę (powyżej 50 kW); pieców przemysłowych (powyżej 50 kW): sprężarek, instalacji sprężonego powietrza oraz gazów technicznych o mocy powyżej 20 kW i wielu innych.


Szkolenie na uprawnienia typu SEP G2 w Alerta


Decydując się na szkolenie na uprawnienia typu SEP G2 w Alerta, mają Państwo pewność, że zajęcia prowadzone są wyłącznie przed ekspertów w tej dziedzinie. Szkolenie obejmuje zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Oferowane przez nas kursy cechują się spełnianiem najwyższych standardów w dziedzinie szkoleń zawodowych. Propozycja skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców poszukujących szkoleń dla pracowników, które podwyższają zakres ich kompetencji.

Posiadamy 16 oddziałów na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami.

Alerta oferuje również usługi i szkolenia z zakresu:

BHP i ochrona ppoż.

Kompleksowe przejęcie obowiązków pracodawcy w zakresie zadań BHP i ochrony przeciwpożarowej na zasadzie outsourcingu; szkolenia, audyty, przeglądy sprzętu, opracowanie dokumentacji.

Psychologia pracy

Inwestycja w rozwój kompetencji miękkich oraz w komfort pracowników: szkolenia z zakresu motywacji, pracy zespołowej, przeciwdziałania mobbingowi, wypaleniu zawodowemu.

Pierwsza pomoc

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy: elementarne, podstawowe, rozszerzone i BLS-AED; kompleksowe zabezpieczenie medyczne imprez, zakładów pracy, obiektów etc.

Pomiary środowiskowe

Dbałość o środowisko naturalne i zdrowie pracowników: pomiary emisji zanieczyszczeń do atmosfery, analiza fizyko-chemiczna wody i ścieków, ocena higieniczna stanowiska pracy.

Praca na wysokości

Kompleksowa obsługa w zakresie zadań wymagających specjalistycznej wiedzy, sprzętu bądź uprawnień: m.in. prace na wysokości, audyty, pomiary, przeglądy, dokumentacje etc.

Centrala — Łódź
ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź
T: +48 42 280 10 98
F: +48 42 280 10 99
info@alerta.pl
alerta.pl

Koordynator
Agata Pąśko
M: +48 694 274 223

Sprawdź również inne szkolenia:
Uprawnienia zawodowe
Uprawnienia SEP
Wózki widłowe
Ochrona przeciwpożarowa
Outsourcing BHP

Napisz do nas