Szkolenia Alerta

Szkolenia na terenie całej Polski.
Konkurencyjne ceny.
Kompleksowa obsługa.

Kurs i egzamin na uprawnienia SEP G1


Sprawdź ofertę lub skontaktuj się z nami

Głównym powodem, dla którego warto zdecydować się na szkolenia zawodowe, jest możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia cennych umiejętności, a tym samym zwiększenia zarobków. Oferowany przez nas kurs i egzamin na uprawnienia typu SEP G1 otwiera wiele możliwości zatrudnienia zarówno na polskim jak i zagranicznym rynku.

Do jakich czynności wymagane są uprawnienia typu SEP G1?

Zdanie egzaminu przed Energetyczną Komisją Kwalifikacyjną umożliwia prace konserwacyjne, eksploatacyjne, kontrolno-pomiarowe oraz montażowe przy urządzeniach, instalacjach i sieciach energetycznych. Przeprowadzaniem tych czynności mogą zajmować się osoby spełniające odpowiednie wymagania kwalifikacyjne w następującym zakresie:Osoby posiadające uprawnienia SEP G1 mogą zajmować się eksploatacją m.in. urządzeń prądotwórczych przyłączonych do krajowej sieci energetycznej; urządzeń, sieci oraz instalacji elektroenergetycznych o napięciu do 1 kV; urządzeń, sieci oraz instalacji o napięciu znamionowym powyżej 1kV oraz zespołów prądotwórczych powyżej 50 kW.

Alerta to lider w dziedzinie szkoleń oraz kursów zawodowych. Nasi eksperci w ciekawy i rzeczowy sposób przekazują wiedzę potrzebną do uzyskania kwalifikacji SEP G1. Zajęcia obejmują zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Oferujemy atrakcyjną cenę szkolenia. Propozycję kursów zawodowych na uprawnienia typu SEP G1 kierujemy również do przedsiębiorców, którzy szukają możliwości poszerzenia kompetencji swoich pracowników.

Posiadamy 16 oddziałów na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami.

Alerta oferuje również usługi i szkolenia z zakresu:

BHP i ochrona ppoż.

Kompleksowe przejęcie obowiązków pracodawcy w zakresie zadań BHP i ochrony przeciwpożarowej na zasadzie outsourcingu; szkolenia, audyty, przeglądy sprzętu, opracowanie dokumentacji.

Psychologia pracy

Inwestycja w rozwój kompetencji miękkich oraz w komfort pracowników: szkolenia z zakresu motywacji, pracy zespołowej, przeciwdziałania mobbingowi, wypaleniu zawodowemu.

Pierwsza pomoc

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy: elementarne, podstawowe, rozszerzone i BLS-AED; kompleksowe zabezpieczenie medyczne imprez, zakładów pracy, obiektów etc.

Pomiary środowiskowe

Dbałość o środowisko naturalne i zdrowie pracowników: pomiary emisji zanieczyszczeń do atmosfery, analiza fizyko-chemiczna wody i ścieków, ocena higieniczna stanowiska pracy.

Praca na wysokości

Kompleksowa obsługa w zakresie zadań wymagających specjalistycznej wiedzy, sprzętu bądź uprawnień: m.in. prace na wysokości, audyty, pomiary, przeglądy, dokumentacje etc.

Centrala — Łódź
ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź
T: +48 42 280 10 98
F: +48 42 280 10 99
info@alerta.pl
alerta.pl

Koordynator
Agata Pąśko
M: +48 694 274 223

Sprawdź również inne szkolenia:
Uprawnienia zawodowe
Uprawnienia SEP
Wózki widłowe
Ochrona przeciwpożarowa
Outsourcing BHP

Napisz do nas