Szkolenia Alerta

Szkolenia na terenie całej Polski.
Konkurencyjne ceny.
Kompleksowa obsługa.

Kurs operatora dźwigu samojezdnego, samochodowego


Sprawdź ofertę lub skontaktuj się z nami

Szkolenie z obsługi żurawi samojezdnych pozwala zdobyć uprawienia w kategorii II Ż wg klasyfikacji Urzędu Dozoru Technicznego. Po ukończonym kursie operatora dźwigu samochodowego oraz zdaniu dedykowanego egzaminu wydajemy dla każdego uczestnika specjalistyczne zaświadczenie kwalifikacyjne. Ma ono ważność bezterminową na terenie wszystkich krajów UE.

Tematyka kursu:


Warunki udziału w kurise dla operatora dźwigu samojezdnego

Aby skorzystać z oferty kursu na operatora dźwigu samojezdnego wystarczy byś miał ukończone 18 lat, wykształcenie co najmniej podstawowe oraz posiadał prawo jazdy w kategorii C.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkolenia. Gwarantujemy profesjonalną kadrę wykładowców, zarówno teoretyków jak i praktyków z danej branży. Instruktorzy w oparciu o optymalny program nauki teorii i praktyki pozwolą Ci zdobyć wiedzę i umiejętności, abyś bez problemów uzyskał w drodze egzaminu nowe, oczekiwane uprawnienia zawodowe. Dzięki temu zwiększysz szanse na dobrą pracę i wysokie zarobki.

Jeśli chcesz znać więcej szczegółów, w tym lokalizacje i terminy najbliższych kursów na operatora dźwigu samochodowego, zapytać ile trwa dany kurs lub ile kosztuje, skontaktuj się z naszym specjalistą w dogodnej dla Ciebie lokalizacji dostępnej w kraju: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław.


Posiadamy 16 oddziałów na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami.

Alerta oferuje również usługi i szkolenia z zakresu:

BHP i ochrona ppoż.

Kompleksowe przejęcie obowiązków pracodawcy w zakresie zadań BHP i ochrony przeciwpożarowej na zasadzie outsourcingu; szkolenia, audyty, przeglądy sprzętu, opracowanie dokumentacji.

Psychologia pracy

Inwestycja w rozwój kompetencji miękkich oraz w komfort pracowników: szkolenia z zakresu motywacji, pracy zespołowej, przeciwdziałania mobbingowi, wypaleniu zawodowemu.

Pierwsza pomoc

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy: elementarne, podstawowe, rozszerzone i BLS-AED; kompleksowe zabezpieczenie medyczne imprez, zakładów pracy, obiektów etc.

Pomiary środowiskowe

Dbałość o środowisko naturalne i zdrowie pracowników: pomiary emisji zanieczyszczeń do atmosfery, analiza fizyko-chemiczna wody i ścieków, ocena higieniczna stanowiska pracy.

Praca na wysokości

Kompleksowa obsługa w zakresie zadań wymagających specjalistycznej wiedzy, sprzętu bądź uprawnień: m.in. prace na wysokości, audyty, pomiary, przeglądy, dokumentacje etc.

Centrala — Łódź
ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź
T: +48 42 280 10 98
F: +48 42 280 10 99
info@alerta.pl
alerta.pl

Koordynator
Agata Pąśko
M: +48 694 274 223

Sprawdź również inne szkolenia:
Uprawnienia zawodowe
Uprawnienia SEP
Wózki widłowe
Ochrona przeciwpożarowa
Outsourcing BHP

Napisz do nas