Szkolenia wstępne BHP

Szkolenia na terenie całej Polski.
Konkurencyjne ceny.
Kompleksowa obsługa.

Kurs operatora żurawia wieżowego.


Sprawdź ofertę lub skontaktuj się z nami

Zatrudnienie nowego pracownika generuje konieczność przeprowadzenia szkolenia wstępnego BHP w postaci instruktażu ogólnego. Na czym polega szkolenie BHP wykonywane po pojawieniu się w firmie nowego pracownika?

Wymagania dla uczestników kursu na operatora żurawia wieżowego

Ze względu na specyfikę zawodu, każdy uczestnik kursu na operatora żurawia wieżowego powinien wyróżniać się odpowiednimi cechami fizycznymi i charakterologicznymi. Przyszły operator największych wykorzystywanych na pacach budowy dźwigów musi odznaczać się przede wszystkim dobrym zdrowiem i sporą wytrzymałością – tego wymaga praca na wysokościach, przy zmiennych warunkach pogodowych i wpływie takich czynników, jak hałas, wibracje czy przeciążenia. Operator żurawia musi być również osobą zdyscyplinowaną, dokładną, odznaczać się sporym opanowaniem i dużą odpowiedzialnością. Samodyscyplina, dobra organizacja pracy oraz odporność na stres uzupełniają listę cech, które gwarantują powodzenie w tym zawodzie.


Spodziewane zarobki po ukończeniu kursu

Ukończenie specjalistycznych kursów zawodowych w profesjonalnym ośrodku kształcenia i zdanie egzaminu na operatora otwiera przed każdym możliwości zdobycia wymagającej, lecz dobrze płatnej pracy. Zarobki operatora żurawia wieżowego różnią się przede wszystkim w zależności od firmy, w jakiej jest zatrudniony, a także regionu. Można jednak uznać, iż posiadanie odpowiednich uprawnień pozwala na średnie zarobki w przedziale 15-20 zł za godzinę, przy zastrzeżeniu, iż wielu operatorów pracuje dziennie ok. 10 godzin.


Praca za granicą dla operatora żurawia wieżowego

Ukończenie kursu operatora żurawia wieżowego i zdobycie uprawnień do wykonywania tego zawodu daje również szansę na zdobycie dobrze płatnej pracy za granicą. Operatorzy tego typu maszyn bez większych problemów znajdują zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej lub agencji pośrednictwa pracy. Ich zarobki kształtują się wówczas zwykle na poziomie 60-90 zł za godzinę plus ewentualne dodatki i benefity.


Posiadamy 16 oddziałów na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami.

Alerta oferuje również usługi i szkolenia z zakresu:

BHP i ochrona ppoż.

Kompleksowe przejęcie obowiązków pracodawcy w zakresie zadań BHP i ochrony przeciwpożarowej na zasadzie outsourcingu; szkolenia, audyty, przeglądy sprzętu, opracowanie dokumentacji.

Psychologia pracy

Inwestycja w rozwój kompetencji miękkich oraz w komfort pracowników: szkolenia z zakresu motywacji, pracy zespołowej, przeciwdziałania mobbingowi, wypaleniu zawodowemu.

Pierwsza pomoc

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy: elementarne, podstawowe, rozszerzone i BLS-AED; kompleksowe zabezpieczenie medyczne imprez, zakładów pracy, obiektów etc.

Pomiary środowiskowe

Dbałość o środowisko naturalne i zdrowie pracowników: pomiary emisji zanieczyszczeń do atmosfery, analiza fizyko-chemiczna wody i ścieków, ocena higieniczna stanowiska pracy.

Praca na wysokości

Kompleksowa obsługa w zakresie zadań wymagających specjalistycznej wiedzy, sprzętu bądź uprawnień: m.in. prace na wysokości, audyty, pomiary, przeglądy, dokumentacje etc.

Centrala — Łódź
ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź
T: +48 42 280 10 98
F: +48 42 280 10 99
info@alerta.pl
alerta.pl

Koordynator
Agata Pąśko
M: +48 694 274 223

Sprawdź również inne szkolenia:
Uprawnienia zawodowe
Uprawnienia SEP
Wózki widłowe
Ochrona przeciwpożarowa
Outsourcing BHP

Napisz do nas